Szkolenie Opiekun dzienny

KONTAKT

Ostrołęka - Dodane przez centrum1 (osoba prywatna) -

Szkolenie Opiekun dzienny

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie Opiekun dzienny

Centrum Psychologiczne Widnokrąg serdecznie zaprasza na szkolenie pn. Opiekun dzienny".
Jest to szkolenie podstawowe - 160-godzinne - dla dziennego opiekuna, o którym mowa w art. 39 ust. 1 pkt 6 lit. a ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

Liczba godzin: 160 godzin - w tym 130 w formie zajęć warsztatowych i 30 w formie praktyk. Praktyki odbywają się w placówkach zajmujących się opieką nad dziećmi do lat 3.

Szkolenie skierowane do osób:

nie posiadających kwalifikacji w zawodzie: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego;
nie posiadających udokumentowanego (co najmniej rocznego) doświadczenia w pracy z dziećmi do 3 roku życia uzyskanego bezpośrednio przed podjęciem pracy jako opiekun.

PLANOWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA WEEKENDOWEGO wrzesień 2016 r..

OPIS ZAWODU DZIENNY OPIEKUN

Dziennego opiekuna na podstawie umowy zlecenia zatrudnić może gmina (wybierany w drodze konkursu). Opiekun zajmuje się dziećmi w wieku od ukończenia 20 tygodnia do 3 roku życia. Pod jego opieką może przebywać maksymalnie pięcioro dzieci, a w przypadku gdy w grupie znajduje się dziecko, które nie ukończyło pierwszego roku życia, jest niepełnosprawne lub wymaga szczególnej opieki - maksymalnie nad trojgiem dzieci.

Dzienny opiekun przy sprawowaniu opieki nad dziećmi może korzystać z pomocy wolontariuszy, (którzy przejdą odpowiednie szkolenia dla wolontariuszy). Do zadań dziennego opiekuna należy w szczególności:

1) zapewnienie dziecku opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych;

2) zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka;

3) prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.

Dzienny opiekun może korzystać w pracy z pomocy rodziców w sprawowaniu opieki nad dziećmi w czasie prowadzenia zajęć.


Dla osób bezrobotnych ,zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu ze środków publicznych-po szczegóły zapraszamy podczas kontaktu telefonicznego-służymy kompetentną pomocą w tej kwestii.

Centrum Psychologiczne Widnokrąg posiada akredytację i zatwierdzony przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej program nauczania w tym zakresie.

Cena szkolenia : 1900 zł-istnieje możliwość płatności w dogodnych ratach.Nie czekaj -zgłoś się już dziś i daj sobie szansę na pracę!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową,formularz gumtree czy 789 249 162

Mapa OstrołękaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkolenie Opiekun dzienny


Polecane, ciekawe strony z Ostrołęki. Prowadzisz serwis o Ostrołęce lub zwiazany z Ostrołęka - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eOstrołęka - wirtualne miasto !Zobacz stronę Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Ostrołęka !Zobacz stronę Nowa Ostrołęka !Zobacz stronę Moja Ostrołęka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Ostrołęka City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Ostrołęki: Łomża ogłoszenia - Pułtusk darmowe ogłoszenia - Wołomin ogłoszenia bezpłatne - Legionowo ogłoszenia - Sokołów Podlaski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Ostrołęka City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj